ناحيه توافق روسیه میلیون اخبار اقتصادی و بازرگانی

ناحيه: توافق روسیه میلیون اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی نامه نمایندگان جهت ترمیم کابینه به روحانی داده شد/ ضوابط برخورد با اخلالگران بزودی اعلام می‌شود ، لاریجانی

رییس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این‌که «در شرایط فعلی، کشور به تیم اقتصادی نیرومند نیاز دارد»، گفت: با قوه قضاییه جهت برخورد با اخلالگران اقتصادی صحبت شده اس

نامه نمایندگان جهت ترمیم کابینه به روحانی داده شد/ ضوابط برخورد با اخلالگران بزودی اعلام می‌شود ، لاریجانی

لاریجانی: نامه نمایندگان جهت ترمیم کابینه به روحانی داده شد/ضوابط برخورد با اخلالگران بزودی اعلام می شود

عبارات مهم : برخورد

رییس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که «در شرایط فعلی، کشور به تیم اقتصادی نیرومند نیاز دارد»، گفت: با قوه قضاییه جهت برخورد با اخلالگران اقتصادی صحبت شده است هست. به زودی ضوابط را اعلام خواهند کرد تا برخورد سریع تر و جدی تر شود.

به گزارش ایسنا، علی لاریجانی در پاسخ به اخطار سیدکاظم دلخوش نماینده صومعه سرا در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی نامه ای را جهت جابه جایی تیم اقتصادی به رییس جمهور تقدیم کردند که این نامه به رییس جمهور داده شد و پیگیری هم صورت گرفته هست. ما معتقدیم در این شرایط باید تیم اقتصادی نیرومند در بخش های متفاوت اقتصادی وجود داشته باشد که ان شاءالله پیگیری می کنیم.

وی افزود: راجع به برخورد با اخلالگران اقتصادی با قوه قضاییه صحبت شده است است که به زودی ضوابط را اعلام خواهند کرد تا برخوردها سریع تر و جدی تر با افرادی که اخلال ایجاد می کنند، باشد که ان شاءالله پیگیری می شود.

نامه نمایندگان جهت ترمیم کابینه به روحانی داده شد/ ضوابط برخورد با اخلالگران بزودی اعلام می‌شود ، لاریجانی

واژه های کلیدی: برخورد | اقتصادی | لاریجانی | علی لاریجانی | مجلس شورای اسلامی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz